• Dzień Dziecka

• 01 czerwca 2021r. z okazji Dnia Dziecka dwie pierwsze lekcje odbędą się zgodnie z planem. Dwie kolejne to godziny z wychowawcą.Rozwóz:ul. Wolności (czerwony budynek) – 11.45ul. Zamkowa – 11.50

• Nauka stacjonarna

• Od poniedziałku 31 maja 2021r. wracamy do nauki stacjonarnej. W związku z wyłączeniem budynku nr 4 z użytkowania, nastąpiła zmiana miejsc prowadzenia zajęć.Wszelkie informacje uczniowie otrzymali od wychowawców.

• Z OSTANIEJ CHWILI !!!

• W związku z informacją od Organu Prowadzącego, że jednak nie ma zgody na naukę hybrydową uczniów naszej Szkoły do końca roku szkolnego, zmianie ulegają terminy nauki stacjonarnej poszczególnych klas IV - VIII w najbliższych dwóch tygodniach.17, 18, 19 maja (poniedziałek, wtorek, środa) - klasy IV i VIII 20, 21 maja (czwartek, piątek)- klasy VI 24 i 28 maja (poniedziałek i piątek)- klasy V i VII. We wtorek, środę i czwartek tj. 25, 26 i 27 maja uczniowie klas ósmych będą zdawać egzamin w hali sportowej i w salach przy ulicy Zamkowej, a wszyscy pozostali te trzy dni mają wolne.Harmonogram nauki od 31 maja do końca roku szkolnego zostanie podany.