• 8 maja Święto Patrona Szkoły

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rydzynie informuje, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, sobota 08 maja 2021r. jest dniem pracy. W zamian za to, piątek po Bożym Ciele (04 czerwca 2021r.) jest dniem wolnym.

W dniach egzaminu klas ósmych: 25, 26, 27 maja 2021r. (wtorek, środa, czwartek) są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla klas I – VII. Egzamin odbędzie się w hali sportowej oraz w budynkach szkoły przy ul. Zamkowej.

• Klasy I-III wracają do trybu nauczania stacjonarnego

·Informujemy, że od wtorku  4 maja 2021 r.  zajęcia dla uczniów klas I-III wracają do trybu stacjonarnego.                                                                                                                             Zajęcia będą się odbywały w dotychczasowych salach ( klasa 1c- czerwony budynek – C6,             klasa 3c - biały budynek sala 6)

Dowozy i rozwozy uczniów są bez zmian.

Dowozy:

6.50 - Tarnowa Łąka

7.15 - Pomykowo i Moraczewo

7.40 - Kłoda

Wszelkie dodatkowe informację będą systematycznie przekazywane przez wychowawców poprzez dziennik Librus.

• INFORMACJA !!!

W związku z rozbudową Szkoły Podstawowej

w Rydzynie, budynek przy ul. Wolności 14a

jest wyłączony z użytkowania.

Sekretariat Szkoły ul. Zamkowa 3

nr tel. 65 538 00 22

nr tel. kom. 516 359 788

(nr tel. 65 529 79 92 jest nieaktualny)